v košíku 0 Kč

Doprava, osobní odběr

Vyberte si, jak chcete zboží dopravit k Vám domů, nebo se pro něj můžete zastavit u nás na firmě v Bystřici.

Osobní odběr zdarma a se slevou 3%

Pokud zvolíte osobní odběr získáváte od nás na konci objednávky slevu 3% z celé ceny objednávky. Osobně si můžete zboží vyzvednout na firmě JK ANIMALS s.r.o., Bystřice 1428, 739 95 Bystřice, T +420 558 551 551, M +420 778 403 675, Otevírací doba: PO–PÁ 9:00–16:00. Vždy vyčkejte na potvrzovací e-mail, až tehdy je zboží nachystáno k vyzvednutí.

Vlastní Eko-rozvoz zdarma

Při objednávce nad 500 Kč Vám zboží dovezeme zdarma elektromobilem každé úterý a pátek.

Na konci objednávky (Souhrn objednávky) napište do kolonky poznámka požadované datum (v úterý nebo pátek) a orientační hodinu, kdy byste chtěli zboží v časovém rozmezí od 8:00 do 15:00 hodin doručit. Termín doručení Vám bude potvrzený SMS zprávou.

Rozvoz platí pouze pro: Třinec, Vendryně, Nýdek, Bystřice, Hrádek, Návsí, Jablunkov, Milíkov, Bocanovice, Písečná, Písek, Mosty u Jablunkova, Bukovec, Hrčava, Horní Lomná, Dolní Lomná, Košařiska, Řeka, Smilovice, Komorní Lhotka, Hnojník, Ropice, Střítež, Vělopolí.

Doprava zdarma

Při objednávce nad 849 Kč od nás máte dopravu zdarma.

DPD

59 Kč (balík do 30 kg, dobírka +15 Kč)

Termín expedice: V případě přijetí objednávky do 11:00, expedujeme tentýž pracovní den.

Doručení: V den expedice Vám bude emailem zaslána informace o čísle balíku, datu doručení a částce k úhradě, není-li již uhrazena.

Více informací www.dpd.cz

DPDČeská pošta – Balík Do ruky

69 Kč (balík do 30 kg, dobírka +30 Kč)

Termín: Obvyklé doručení následující pracovní den, v případě objednávky do 11:00.

Doručení: V den expedice Vám bude emailem zaslána informace o čísle balíku, datu doručení a částce k úhradě, není-li již uhrazena. Výhodou je doručení přímo k Vašim rukám, v případě neúspěšného doručení je balík po dobu 7 dnů uložen na Vaší poště.

Více informací www.ceskaposta.cz

Balík Do ruky

Upozornění: Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět. V tomto případě Vám bude účtována cena za přepravu nevyzvednutého zboží tam a zpět ve výši 99 + 99 Kč (celkem 198 Kč). Tuto částku jste povinni uhradit Prodávajícímu na základě faktury, která Vám bude zaslána.

Česká pošta – Balík Na poštu

59 Kč (balík do 30 kg, dobírka +30 Kč)

Termín: Obvykle k vyzvednutí na vybrané poště následující pracovní den, v případě objednávky do 11:00 hod.

Doručení: V den expedice Vám bude Českou poštou zaslána e-mailem a SMS informace o čísle balíku, datu doručení a částce k úhradě, není-li již uhrazena. Výhodou balíku na poštu je možnost výběru doručení přímo na jednu z 2600 pošt, kterou si sami vyberete.

Více informací www.ceskaposta.cz

Balík Na poštu

Upozornění: Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět. V tomto případě Vám bude účtována cena za přepravu nevyzvednutého zboží tam a zpět ve výši 89 + 89 Kč (celkem 178 Kč). Tuto částku jste povinni uhradit Prodávajícímu na základě faktury, která Vám bude zaslána.

Česká pošta – Balík Do balíkovny

49 Kč (balík do 20 kg, dobírka +10 Kč)

Termín: Obvykle k vyzvednutí na vybrané Balíkovně následující pracovní den, v případě objednávky do 11:00 hod.

Doručení: V den expedice Vám bude Českou poštou zaslána e-mailem a SMS informace o čísle balíku, datu doručení a částce k úhradě, není-li již uhrazena. Výhodou balíku Do Balíkovny je možnost výběru doručení přímo na jednu z 2000 Balíkoven, kterou si sami vyberete.

Více informací www.balikovna.cz

Balíkovna

Balíkovna – rychle rostoucí síť výdejen balíků. Najdete nás na každém rohu, nejen na poštách. V nákupáku, u školy i cestou z práce… Jsme všude tam, kde nás potřebujete mít.

spojte se s námi:

facebook jk animalsinstagram JK ANIMALSYoutube kanál JK ANIMALS

ověřeno zákazníky:

ověřeno zákazníky - zlatý certifikát z Heuréky

ocenění:

Heuréka ocenění ShopRoku 2017 - cena kvality - finalista jk animals Heuréka ocenění ShopRoku 2018 - cena kvality - finalista jk animals Heuréka ocenění ShopRoku 2018 - cena kvality -hobby jk animals

Copyright © 2013–2021 JK ANIMALS s.r.o. All rights reserved. Všechna práva vyhrazena.
Provozuje firma JK ANIMALS s.r.o., váš spolehlivý dodavatel chovatelských potřeb a krmiv již od roku 1990.
Kopírování obrázků a obsahu je zakázáno. Všechny obrázky jsou duševním vlastnictvím JK ANIMALS.
Copying of images and content is prohibited. All images are intellectual property of JK ANIMALS.